برگشت به صفحه قبل
شرایط و قوانین حاکم بر سرویس
کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس فیلمنو لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم و سریال ، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، فیلمنو سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و شما به‌عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با قوانینی که در ذیل آمده است میباشد. این توافقنامه به معنای امضا بین سایت فیلمنو و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن برای طرفین الزامی است. در صورت نقض هر یک از مفاد این توافقنامه توسط کاربر، فیلمنو مجاز است دسترسی کاربر را مسدود یا معلق نماید. این قوانین ممکن است در آینده شامل تغییرات جزیی و یا کلی شود لذا کاربران می‌بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین سایت فیلمنو در این توافقنامه داشته باشند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوند.

بدیهی است کاربران ملزم به رعایت قوانین این توافقنامه و تمامی تغییرات در مفاد آن بوده و در صورت نقض قوانین هیچگونه عذری از طرف کاربر، منجمله عدم اطلاع از قوانین و یا تغییرات انجام شده، پذیرفته نخواهد بود.
1- فیلمنو همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می‌نماید. فیلمنو اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به‌استثنای مواردی که به‌موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به‌صورت غیرعمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، فیلمنو مسئولیتی نخواهد داشت.

2- فیلمنو اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می‌آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی‌سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژهٔ نزدیک‌تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به فیلمنو کمک می‌کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط‌تری با علایق هر کاربر به ایشان ارائه کند.

3- سرویس فیلمنو هیچگونه حقی از جمله مالکیت بر محتواهای موجود بر روی سایت، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتواها را برای کاربر در نظر نمیگیرد.
4- کاربر حق دانلود و ارایه محتوای سرویس فیلمنو به دیگران را ندارد و خرید و استفاده از اشتراک تنها برای خود فرد خریدار میباشد.

5- با توجه به اینکه تیم فنی فیلمنو رعایت تمام ملاحظات فنی سایت را در نظر گرفته است، بنابراین این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری وارده به کامپیوتر، گوشی و تبلت هوشمند کاربر ندارد.

6- مدیریت و مسئولیت محتوای موجود بر روی سرویس فیلمنو منحصراً در اختیار این سایت است، لذا فیلمنو مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند و با بخشی یا کل محتوا را حذف نماید.

7- در اشتراک‌های ماهیانه فیلمنو، هر یک ماه مساوی با ۳۰ روز محاسبه ‌می‌شود.

8- در خصوص هر گونه خرید اشتباه در فیلمنو، تمامی ضرر و زیان‌ها به عهده کاربر ‌‌است و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه فیلمنو نخواهد بود.

9- ترافیک مصرفی سایت فیلم نو در صورت خرید اشتراک، به صورت نیم بها محاسبه میگردد.

10- مشترکین اپراتور همراه اول و ایرانسل میتوانند بدون نیاز به خرید اشتراک به کیه محتواهای سایت فیلم نو دسترسی داشته باشند که در این صورت ترافیک مصرفی این دسته از کاربران به صورت تمام بها محاسبه میگردد. البته مشترکین اپراتور همراه اول و ایرانسل همواره اختیار دارند تا با تهیه اشتراک از اینترنت نیم بهای فیلم نو بهره مند شوند.

11- ترافیک مصرفی سایت فیلم نو برای سایر مشترکین اپراتورها و اینترنت های خانگی پس از ثبت نام و خرید اشتراک به صورت نیم بها محاسبه میگردد.


انتقادات و پیشنهادات https://sapra.ir